MEDEON s.r.o.

Jsme firmou zaměřenou na vstup nových medicínských postupů, projektů a přístupu do oblasti kardiologie v České Republice . Naší specialitou je elektrofyziologie, kde jsme výhradním distributorem nové pokrokové ablační technologie zvané FaraPulse od firmy Boston Scientific.

Naše firma vznikla v roce 2015 za účelem distribuce nového zdravotnického materiálu s následnou klinickou a servisní podporou v oblasti elektrofyziologie. Během krátké doby se nám podařilo navázat úspěšnou spolupráci s předními českými kardio centry. Velkým milníkem pro nás i českou kardiologii byl rok 2021, kdy vznikla naše spolupráce s nemocnicí IKEM a s Nemocnicí Na Homolce, díky které jsme byli schopni těmto centrům poskytnout jako první pokrokovou ablační technologii FaraPulse, a tím se přímo podílet na vývoji české kardiologie. Velmi nás těší, že tato ablační metoda se prokázala úspěšnou a efektivně napomáhá českým pacientům k lepšímu životu.

V současnosti se snažíme tuto inovativní technologii přiblížit všem pacientům v České republice, což se projevuje navazováním úspěšných spoluprací s dalšími českými kardio centry.